> Jak Vás mohu kontaktovat?

Pošlete nám email na

> Co vlasové vitamíny IvyBears dělají?

IvyBears vám pomáhají získat zdravé vlasy. Klíčová složka podporuje růst, lesk a sílu vašich vlasů.

> Jak mám vlasové vitamíny IvyBears užívat?

Denně snězte 2 gumové medvídky, abyste získali potřebné živiny. Není potřeba denní dávku překračovat. Můžete vzít jeden ráno a jeden večer nebo oba najednou kdykoli chcete,

> Za jak dlouho uvidím výsledky?

Tyto vitamíny nejlépe fungují, když je užíváte minimálně po dobu 3 měsíců. Nejlepší výsledek je vidět po 6 měsících užívání. Výsledky se ale mohou lišit člověk od člověka.

> Jaký je rozdíl mezi novou a starou edicí?

Na rozdíl od staré edice je nová vyráběna v Německu a je 100% veganská. Příchuť je koncentrát ze sladké brambory a mrkve a má trošku jiné některé pomocné látky. Základní složení je stejné.

> Co odlišuje IvyBears od jiných značek?

Narozdíl od jiných, levnějších značek, které používají pro výrobu svých bombónů želatinu (vyráběnou z vařených částí zvířat), my používáme vysoce kvalitní pektin. Pektin je vyráběn z ovoce, takže je zdravější a bez krutosti prováděné na zvířatech.

> Mám zdravotní problém. Mohu i přesto užívat IvyBears?

Obecně nedoporučujeme užívat jakékoliv doplňky stravy, pokud máte jakýkoliv zdravotní problém. Nejlépe uděláte, když se před začátkem užívání doplňků stravy poradíte se svým lékařem, ukážete mu složení a on rozhodne, zda je pro vás vhodné daný doplněk stravy užívat. Složení najdete u produktové fotografie v detailu etikety.

> Nemám povoleno užívat Biotin. Mohu i přesto užívat IvyBears?

Naše vitamíny obsahují 5,000 mcg Biotinu. Proto byste neměli vitamíny užívat, pokud nemáte povoleno užívat Biotin

> Jaký je rozdíl mezi mužskou a dámskou edicí?

Tyto dvě edice mají složení, založené na genderově specifických potřebách vlasů.

> Jsou vaše vitamíny vhodné pro těhotné ženy a kojící matky?

Pokud jste těhotná žena, nebo kojící matka, důrazně doporučujeme konzultovat užívání našich vitamínů se svým lékařem, který na základě složení vitamínů rozhodne, zda je pro vás vhodné jejich užívání.

> Jaký je doporučovaný věk pro užívání IvyBears?

Naše vitamíny jsou doporučovány od věku 16ti let a více. U dětí mladších 16ti let musí jejich užívání schválit lékař.

> Budou růst nejen vlasy, ale i ochlupení po celém těle?

Naše vitamíny neobsahují hormony. Užívání IvyBears tedy nebude mít efekt na růst jakéhokoliv jiného ochlupení na vašem obličeji nebo těle.

> Vypadají mi moje vlasy, pokud přestanu vitamíny užívat?

Ne, vaše vlasy v žádném případě nevypadají, pokud IvyBears přestanete užívat, ale jejich pravidelné užívání doporučujeme.

> Jsou vitamíny bezlepkové?

Ano! IvyBears jsou naprosto bez lepku.

> Mohu zároveň s IvyBears užívat i jiné vitamíny?

Před zahájením užívání jakéhokoli doplňku stravy vše konzultujte se svým lékařem a informujte ho o všech změnách ve vaší stravě. Váš lékař bude schopen určit, jak kombinovat různé doplňky stravy a léky.

> Jak dostanu své peníze zpět?

Pokud nejste spokojeni s naším produktem a rádi byste kontaktovali zákaznické centrum, prosím, pošlete nám email na Prosím, vezměte na vědomí, že peníze vracíme pouze za nepoužité nebo neotevřené IvyBears

> Jaká je adresa pro vrácení zboží?

Vrácené zboží by mělo být posláno na adresu níže. Prosím, vezměte na vědomí, že peníze vracíme pouze za uzavřené a nenačaté balení

BellaSalute s. r. o.
S. K. Neumanna 1257
Hradec Králové
500 02

> Kam expedujete svůj produkt?

Máme výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

> Kolik stojí doprava?

Cena dopravy je různá v závislosti na tom, kam chcete zboží poslat. Cena za dopravu se vám ukáže na konci vašeho objednávkového procesu.

> Účtujete si za clo při objednání zboží na Slovenskou republiku?

Ne, v rámci EU není účtováno žádné clo.

Co jsou IVYBEARS?

IVYBEARS je vysokoobsahový vitamínový komplex ve formě gumových medvědů. Naši ovocní medvědi jsou k dispozici v mnoha lahodných druzích pro různé potřeby. 100% vyrobené v Německu. Nejprodávanější značka vitamínových gumídků v Evropě.

> Jaké druhy IVYBEARS existují?

V současné době je na evropském trhu k dispozici šest různých typů IvyBears. Naše VLASOVÉ VITAMÍNY pro ženy a muže zlepšují strukturu vlasů a podporují zdravý růst vlasů. Naše ZÁŘIVÁ PLEŤ zajišťuje zářivou a krásnou pleť. MULTI PRO ŽENY posilují imunitní systém esenciálními vitamíny. Vitaminy KLIDNÝ SPÁNEK podporují přirozený spánek. ZVÝŠENÁ ENERGIE pro podporu a zvýšení vaší energie.

Mohu dát IVYBEARS svým dětem? Jaký je minimální věk, od kterého mohu dát vitamíny svým dětem?

Medvědi vitamínoví gumídci IVYBEARS byly vyvinuty pro potřeby dospělých. Doporučujeme ji užívat od 16 let.

> Jsou medvědi vegetariánští nebo veganští? Která želatina se používá?

Naše medvědi jsou nejen vegetariánští, ale i 100% veganští. Místo živočišné želatiny používáme pektin.

> Mohu si vzít několik vitamínů IVYBEARS současně?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

> Mohu užít více, než je doporučená dávka?

Doporučujeme nepřekračovat doporučené množství. Každý z našich produktů byl navržen odborníky na zdraví a krásu tak, aby vyvinul účinnou dávku účinných látek, které splňují denní potřeby a podporují optimální zdraví.

> Jaká je životnost medvědů?

Skladovatelnost IVYBEARS je uvedena na obalu. Je to 18 měsíců od výroby.

> V jakou denní dobu bych si měl vzít gumové medvědy?

Produkty IVYBEARS můžete užívat kdykoli během dne; nemusíte je brát s jídlem. Je jen důležité, abyste je brali každý den, aby se mohl plně rozvinout jejich účinek. Vitaminy pro vyvážení spánku by se měly přirozeně užívat večer před spaním.

> Kdy a jak si všimnu účinku vitamínů?

Když se účinek vitamínů objeví, liší se člověk od člověka. Většina našich zákazníků uvedla, že již po několika týdnech dosáhli pozitivních výsledků. V průměru byste měli plánovat nejméně tři měsíce, než dosáhnete dobrých výsledků. Pro dobré výsledky je důležité brát gumové medvědy denně - kromě vitaminů rovnováhy spánku. Účinek by se měl projevit po několika dnech / týdnech.

> Kde se vyrábějí IVYBEARS?

IVYBEARS jsou formulovány a navrženy odborníky na zdraví a krásu v Německu a jsou také 100% vyráběny v Německu. Celý výrobní proces, přísady a kvalita medvědů jsou pravidelně kontrolovány přísnými pravidly kvality.

> Jak přirozené jsou vitamínoví gumídci? Používáte umělá barviva v gumových medvědech?

IVYBEARS jsou přirozeně chutné. V IVYBEARS nepoužíváme žádné přísady, umělé příchutě ani umělá barviva. Například pro dosažení barvy používáme pouze přírodní barviva, jako je například fialová mrkev pro vitamíny na vlasy. Naši chutní medvědi neobsahují ani žádný oxid titaničitý, což je v oboru srovnávacím standardem.

> Kolik gumídků obsahuje jedno balení a na jaké období stačí jedno balení?

Jedno balení obsahuje 60 medvědů. Doporučená dávka jsou dva medvědi denně, takže jedno balení stačí jeden měsíc.

> Jaká je doporučená dávka?

Doporučená dávka jsou dva medvědi denně.

> Není cukr, který je obsažen v gumídcích škodlivý pro zdraví?

Věříme, že přínosy pro zdraví, které získáte vitamínovými komplexy, daleko převažují nad malou nevýhodou cukru obsaženého v gumídcích. Denní dávka kosmetických vitamínů IVYBEARS obsahuje v závislosti na druhu kolem 1,5 gramu cukru a cca. 15 kcal (ve dvou medvídcích). Pro srovnání: malé jablko obsahuje téměř 8 gramů cukru a 39 kcal.

> Jak IVYBEARS zajišťuje kvalitu a čistotu svých produktů?

Jsme hrdí na to, že vyrábíme potravinové doplňky, které jsou bezpečné a efektivní a zároveň poskytují zdravé, ovocné a chutné vitamíny. Máme přísné standardy a spolupracujeme výhradně s renomovanými dodavateli v Německu. Aby byla vždy zajištěna kvalita 1A, je pravidelně kontrolován celý výrobní proces, přísady a kvalita gumových medvědů podle přísných pravidel kvality. Naše IvyBears jsou neustále kontrolovány a schváleny německým federálním ministerstvem pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele.

> Co je oxid titaničitý? Obsahuje IvyBears dioxidy titanu?

Oxid titaničitý je oxid titaničitý se vzorcem TiO2. Oxid titaničitý je pro člověka považován za potenciálně karcinogenní. Naše recepty jsou přirozeně chutné a neobsahují žádné dioxidy titanu.

Klidný spánek

> Jak fungují vitamíny pro rovnováhu spánku?

Naše vitamíny pro rovnováhu spánku pomáhají přirozeným způsobem usnout. Vitamínový komplex je vědecky formulován a obsahuje Lactium, L-theanin, meduňku lékařskou a vitamín B6. Tato kombinace má relaxační a spánek zlepšující účinek.

> Mohu kombinovat vitamíny pro rovnováhu spánku s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

> Kdy a jak si mohu všimnout účinku vitaminů v rovnováze spánku?

Pokud pravidelně užíváte rovnováhu spánku, měli byste cítit účinek již po několika týdnech.

> Mohu řídit, pít alkohol nebo obsluhovat stroje poté, co jsem snědl gumové medvědy?

Vzhledem k tomu, že vitamíny v rovnováze spánku mohou způsobit ospalost, neměli byste po jídle řídit, pít alkohol ani obsluhovat stroje.

> Kdy bych měl brát vitamíny v rovnováze spánku?

Vitamíny s rovnováhou spánku IVYBEARS byste měli užívat večer, nejlépe 30 minut před spaním.

> Jaké množství vitamínů pro rovnováhu spánku mohu jíst denně?

Doporučená dávka jsou dva medvědi gumy denně.

> V jakém časovém období lze pravidelně užívat vitaminy s rovnováhou spánku?

Vzhledem k tomu, že ingredience vitamínů na podporu spánku jsou přirozené, lze medvědy brát pravidelně a také po delší dobu.

 

Zářivá pleť

> Jak fungují vitamíny Zářivá pleť?

Naše vitamíny Zářivá pleť poskytují přirozeně zářivě krásnou, rovnoměrnou a hladkou pokožku. Vitaminový komplex je vědecky formulován a obsahuje srovnávací kolagen a kyselinu hyaluronovou, které stimulují regeneraci pokožky pro mladistvý svěží vzhled.

> Co je kolagen a co dělá?

Kolagen je nejhojnějším proteinem v lidském těle. Naše tělo ho potřebuje ke stabilizaci kůže, zubů a kostí. V kůži poskytuje potřebné napětí, takže například naše tváře zůstávají pevné a naše obličejové úkosy jsou pevně utaženy. Geneticky způsobené redukci kolagenu v kůži nelze zcela zabránit. Tato ztráta napětí však může být zpomalena dobře cíleným příjmem kolagenu.

> Co je kyselina hyaluronová a co dělá?

Kyselina hyaluronová je důležitou přirozenou součástí našeho těla. Ta se nachází ve zvláště vysokých koncentracích v naší kůži, což poskytuje pevnost a pružnost. Genetické degradaci kyseliny hyaluronové nelze zcela zabránit. Cílený příjem kyseliny hyaluronové může zabránit příznakům předčasného stárnutí kůže.

> Mohu kombinovat vitamíny pokožky s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

> Kdy a jak si všimnu účinku kožních vitamínů?

Když dojde k účinku vitamínů, liší se to od člověka k člověku a závisí na typu pleti. Většina našich zákazníků uvedla, že již po několika týdnech dosáhli pozitivních výsledků. V průměru byste měli plánovat nejméně tři měsíce, než dosáhnete dobrých výsledků. Pro dobré výsledky je důležité brát gumové medvědy denně.

> Mohu také vzít kožní vitamíny, pokud mám problematickou pleť, např. akné?

Ano absolutně. Komplex vitamínů pokožky je vytvořen pro všechny typy pleti. Pokud však máte zdravotní problémy s kůží, měli byste se poradit se svým lékařem.

Dámské Multi

> Potřebuji multivitaminy?

Ano, lidské tělo potřebuje vitamíny a nemůže je produkovat samo, takže jsou vstřebávány stravou. Při vyvážené stravě lze absorbovat všechny důležité živiny. To bohužel není v každodenním životě pro mnoho lidí vždy možné, takže pomocí multivitaminů můžete zajistit, aby vaše tělo dostalo dobrou základní zásobu vitamínů. Imunitní systém je stimulován přirozeným způsobem a dodatečné poskytování vitamínů posiluje tělo a zdraví zevnitř.

> Které vitaminy obsahují formuli s více vitamíny a jak fungují?

Naše multi-vitaminy přirozeným způsobem posilují tělo a zdraví. Vitamínový komplex složený z minerálů a 9 vysoce dávkovaných esenciálních vitamínů, je vědecky formulován, stimuluje imunitní systém a dodává energii a sílu.

Jednotlivé vitaminy najdete v seznamu složek.

> Mohu kombinovat multivitaminy s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.