0 Kč 0

IVY Bears vlasové vitamíny pro ženy a pro Muže

Medvědi na vlasy IvyBears - vlasové vitamíny pro ženy a pro muže. Obsah jednoho měsíčního balení - 60 lahodných gumových medvídků. Užívejte 2xdenně. Doplněk stravy na vlasy a nehty.

Medvědi na vlasy IvyBears jsou vyráběny v Německu podle nejnovější německé receptury založené na Biotinu, kyselině listové a vitamínu C pro komplexní výživu vlasů, která je sestavena tak, aby poskytovala důležité nutriční složky pro zdravý růst vlasů. Medvědi na vlasy IvyBears obsahují Biotin, Kyselina listová, vitamín C, vitamín A, D, E, B5, B6, B12, Jod, Zinek, Cholin a Inositol. Medvědi na vlasy IvyBears jsou ochuceny koncentrátem šťávy ze sladké brambory a mrkve.

Medvědi na vlasy IvyBears se užívají 2 denně. Před spolknutím je důkladně rozžvýkejte. IvyBears jsou vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 60 gumídků - měsíční kúra.

Medvědy na vlasy IvyBears používejte pokud máte lámavé vlasy, slabé vlasy, křehké vlasy, vlasy které nerostou, trpíte-li vypadáváním vlasů, máte řídké vlasy, potřebujete li vyživit vlasy, ozdravit vlasy nebo zahustit a chcete aby jste měla dlouhé vlasy, husté vlasy, vyživené vlasy, lesklé a zdravé vlasy. 

Medvědi na vlasy IvyBears také řeší problémy s nehty. Pokud máte lámavé a třepivé nehty, tzv. papírové nehty, užívejte IvyBears také 2x denně. Nehty budou pevné a zdravé.

Jste-li těhotná, kojící, užíváte-li nějaký lék, plánujete chirurgický zákrok nebo máte nějaké zdravotní potíže, poraďte se před užitím se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Tento potravinový doplněk neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoliv choroby. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25°C. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců.

Medvědi na vlasy IvyBears jsou vhodné pro 90% žen a mužů. 

Medvědi na vlasy IvyBears

Obsah jednoho měsíčního balení - 60 lahodných gumových medvídků. Užívejte 2xdenně. Doplněk stravy na vlasy a nehty.

Joommasters.com

Medvědi na vlasy IvyBears

Vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů žen a mužů.

Joommasters.com

Medvědi na vlasy IvyBears

Jsou vyráběny v Německu podle nejnovější německé receptury založené na Biotinu, kyselině listové a vitamínu C pro komplexní výživu vlasů, která je sestavena tak, aby poskytovala důležité nutriční složky pro zdravý růst vlasů.

jsou vhodné pro 90% žen A mužů

Medvědi na vlasy IvyBears obsahují Biotin, Kyselina listová, vitamín C, vitamín A, D, E, B5, B6, B12, Jod, Zinek, Cholin a Inositol. Medvědi na vlasy IvyBears jsou ochuceny koncentrátem šťávy ze sladké brambory a mrkve.

Medvědi na vlasy IvyBears

Medvědi na vlasy IvyBears také řeší problémy s nehty. Pokud máte lámavé a třepivé nehty, tzv. papírové nehty, užívejte IvyBears také 2x denně. Nehty budou pevné a zdravé.

Medvědi na vlasy IvyBears

Nejnovější německá receptura vyrobená v Německu
veganské
netestovaný na zvířatech, bez lepku, bez soji, neobsahuje kvasnice, laktózu ani oxid titaničitý

IVY Bears

Medvědi IvyBears

Co jsou IVYBEARS?

IVYBEARS je vysokoobsahový vitamínový komplex ve formě gumových medvědů. Naši ovocní medvědi jsou k dispozici v mnoha lahodných druzích pro různé potřeby. 100% vyrobené v Německu. Nejprodávanější značka vitamínových gumídků v Evropě.

Jaké druhy IVYBEARS existují?

V současné době je na evropském trhu k dispozici šest různých typů IvyBears. Naše VLASOVÉ VITAMÍNY pro ženy a muže zlepšují strukturu vlasů a podporují zdravý růst vlasů. Naše ZÁŘIVÁ PLEŤ zajišťuje zářivou a krásnou pleť. MULTI PRO ŽENY posilují imunitní systém esenciálními vitamíny. Vitaminy KLIDNÝ SPÁNEK podporují přirozený spánek. ZVÝŠENÁ ENERGIE pro podporu a zvýšení vaší energie.

Mohu dát IVYBEARS svým dětem? Jaký je minimální věk, od kterého mohu dát vitamíny svým dětem?

Medvědi vitamínoví gumídci IVYBEARS byly vyvinuty pro potřeby dospělých. Doporučujeme ji užívat od 16 let.

Jsou medvědi vegetariánští nebo veganští? Která želatina se používá?

Naše medvědi jsou nejen vegetariánští, ale i 100% veganští. Místo živočišné želatiny používáme pektin.

Mohu si vzít několik vitamínů IVYBEARS současně?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

Mohu užít více, než je doporučená dávka?

Doporučujeme nepřekračovat doporučené množství. Každý z našich produktů byl navržen odborníky na zdraví a krásu tak, aby vyvinul účinnou dávku účinných látek, které splňují denní potřeby a podporují optimální zdraví.

Jaká je životnost medvědů?

Skladovatelnost IVYBEARS je uvedena na obalu. Je to 18 měsíců od výroby.

V jakou denní dobu bych si měl vzít gumové medvědy?

Produkty IVYBEARS můžete užívat kdykoli během dne; nemusíte je brát s jídlem. Je jen důležité, abyste je brali každý den, aby se mohl plně rozvinout jejich účinek. Vitaminy pro vyvážení spánku by se měly přirozeně užívat večer před spaním.

Kdy a jak si všimnu účinku vitamínů?

Když se účinek vitamínů objeví, liší se člověk od člověka. Většina našich zákazníků uvedla, že již po několika týdnech dosáhli pozitivních výsledků. V průměru byste měli plánovat nejméně tři měsíce, než dosáhnete dobrých výsledků. Pro dobré výsledky je důležité brát gumové medvědy denně - kromě vitaminů rovnováhy spánku. Účinek by se měl projevit po několika dnech / týdnech.

Kde se vyrábějí IVYBEARY?

IVYBEARS jsou formulovány a navrženy odborníky na zdraví a krásu v Německu a jsou také 100% vyráběny v Německu. Celý výrobní proces, přísady a kvalita medvědů jsou pravidelně kontrolovány přísnými pravidly kvality.

Jak přirozené jsou vitamínoví gumídci? Používáte umělá barviva v gumových medvědech?

IVYBEARS jsou přirozeně chutné. V IVYBEARS nepoužíváme žádné přísady, umělé příchutě ani umělá barviva. Například pro dosažení barvy používáme pouze přírodní barviva, jako je například fialová ředkvička pro vitamíny na vlasy. Naši chutní medvědi neobsahují ani žádný oxid titaničitý, což je v oboru srovnávacím standardem.

Kolik gumídků obsahuje jedno balení a na jaké období stačí jedno balení?

Jedno balení obsahuje 60 medvědů. Doporučená dávka jsou dva medvědi denně, takže jedno balení stačí jeden měsíc.

Jaká je doporučená dávka?

Doporučená dávka jsou dva medvědi denně.

Není cukr, který je obsažen v gumídcích škodlivý pro zdraví?

Věříme, že přínosy pro zdraví, které získáte vitamínovými komplexy, daleko převažují nad malou nevýhodou cukru obsaženého v gumídcích. Denní dávka kosmetických vitamínů IVYBEARS obsahuje v závislosti na druhu kolem 1,5 gramu cukru a cca. 15 kcal (ve dvou medvídcích). Pro srovnání: malé jablko obsahuje téměř 8 gramů cukru a 39 kcal.

Jak IVYBEARS zajišťuje kvalitu a čistotu svých produktů?

Jsme hrdí na to, že vyrábíme potravinové doplňky, které jsou bezpečné a efektivní a zároveň poskytují zdravé, ovocné a chutné vitamíny. Máme přísné standardy a spolupracujeme výhradně s renomovanými dodavateli v Německu. Aby byla vždy zajištěna kvalita 1A, je pravidelně kontrolován celý výrobní proces, přísady a kvalita gumových medvědů podle přísných pravidel kvality. Naše IvyBears jsou neustále kontrolovány a schváleny německým federálním ministerstvem pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele.

Co je oxid titaničitý? Obsahuje IvyBears dioxidy titanu?

Oxid titaničitý je oxid titaničitý se vzorcem TiO2. Oxid titaničitý je pro člověka považován za potenciálně karcinogenní. Naše recepty jsou přirozeně chutné a neobsahují žádné dioxidy titanu.

Klidný spánek

Jak fungují vitamíny pro rovnováhu spánku?

Naše vitamíny pro rovnováhu spánku pomáhají přirozeným způsobem usnout. Vitamínový komplex je vědecky formulován a obsahuje Lactium, L-theanin, meduňku lékařskou a vitamín B6. Tato kombinace má relaxační a spánek zlepšující účinek.

Mohu kombinovat vitamíny pro rovnováhu spánku s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

Kdy a jak si mohu všimnout účinku vitaminů v rovnováze spánku?

Pokud pravidelně užíváte rovnováhu spánku, měli byste cítit účinek již po několika týdnech.

Mohu řídit, pít alkohol nebo obsluhovat stroje poté, co jsem snědl gumové medvědy?

Vzhledem k tomu, že vitamíny v rovnováze spánku mohou způsobit ospalost, neměli byste po jídle řídit, pít alkohol ani obsluhovat stroje.

Kdy bych měl brát vitamíny v rovnováze spánku?

Vitamíny s rovnováhou spánku IVYBEARS byste měli užívat večer, nejlépe 30 minut před spaním.

Jaké množství vitamínů pro rovnováhu spánku mohu jíst denně?

Doporučená dávka jsou dva medvědi gumy denně.

V jakém časovém období lze pravidelně užívat vitaminy s rovnováhou spánku?

Vzhledem k tomu, že ingredience vitamínů na podporu spánku jsou přirozené, lze medvědy brát pravidelně a také po delší dobu.

 

Zářivá pleť

Jak fungují vitamíny Zářivá pleť?

Naše vitamíny Zářivá pleť poskytují přirozeně zářivě krásnou, rovnoměrnou a hladkou pokožku. Vitaminový komplex je vědecky formulován a obsahuje srovnávací kolagen a kyselinu hyaluronovou, které stimulují regeneraci pokožky pro mladistvý svěží vzhled.

Co je kolagen a co dělá?

Kolagen je nejhojnějším proteinem v lidském těle. Naše tělo ho potřebuje ke stabilizaci kůže, zubů a kostí. V kůži poskytuje potřebné napětí, takže například naše tváře zůstávají pevné a naše obličejové úkosy jsou pevně utaženy. Geneticky způsobené redukci kolagenu v kůži nelze zcela zabránit. Tato ztráta napětí však může být zpomalena dobře cíleným příjmem kolagenu.

Co je kyselina hyaluronová a co dělá?

Kyselina hyaluronová je důležitou přirozenou součástí našeho těla. Ta se nachází ve zvláště vysokých koncentracích v naší kůži, což poskytuje pevnost a pružnost. Genetické degradaci kyseliny hyaluronové nelze zcela zabránit. Cílený příjem kyseliny hyaluronové může zabránit příznakům předčasného stárnutí kůže.

Mohu kombinovat vitamíny pokožky s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

Kdy a jak si všimnu účinku kožních vitamínů?

Když dojde k účinku vitamínů, liší se to od člověka k člověku a závisí na typu pleti. Většina našich zákazníků uvedla, že již po několika týdnech dosáhli pozitivních výsledků. V průměru byste měli plánovat nejméně tři měsíce, než dosáhnete dobrých výsledků. Pro dobré výsledky je důležité brát gumové medvědy denně.

Mohu také vzít kožní vitamíny, pokud mám problematickou pleť, např. akné?

Ano absolutně. Komplex vitamínů pokožky je vytvořen pro všechny typy pleti. Pokud však máte zdravotní problémy s kůží, měli byste se poradit se svým lékařem.

Dámské Multi

Potřebuji multivitaminy?

Ano, lidské tělo potřebuje vitamíny a nemůže je produkovat samo, takže jsou vstřebávány stravou. Při vyvážené stravě lze absorbovat všechny důležité živiny. To bohužel není v každodenním životě pro mnoho lidí vždy možné, takže pomocí multivitaminů můžete zajistit, aby vaše tělo dostalo dobrou základní zásobu vitamínů. Imunitní systém je stimulován přirozeným způsobem a dodatečné poskytování vitamínů posiluje tělo a zdraví zevnitř.

Které vitaminy obsahují formuli s více vitamíny a jak fungují?

Naše multi-vitaminy přirozeným způsobem posilují tělo a zdraví. Vitamínový komplex složený z minerálů a 9 vysoce dávkovaných esenciálních vitamínů, je vědecky formulován, stimuluje imunitní systém a dodává energii a sílu.

Jednotlivé vitaminy najdete v seznamu složek.

Mohu kombinovat multivitaminy s jinými vitamínovými produkty IVYBEARS?

Ano absolutně! Podle toho jsme je vyvinuli. IVYBEARS Beauty Vitamins jsou kompletní systém produktů určených pro kombinované použití, aby vyhovovaly vašim každodenním potřebám a dosahovaly vašich cílů v oblasti zdraví a krásy. Pokud je chcete kombinovat s dalšími jinými doplňky stravy, měli byste se poradit se svým praktickým lékařem nebo rodinným lékařem.

Naše přednosti :

 

• 100% Vyrobeno v Německu

• 100% bez oxidů titaničitých!

• 100% Vegan, bezlepkový, bez sóje, bez sorbitů, netestováno na zvířatech, neobsahuje kvasnice ani laktozu

• Složky certifikované a schválené EU

• Navrženo, vyrobeno a vyrobeno v Německu

• Schváleno německým federálním ministerstvem pro potraviny a zdraví

• Schváleno Evropským ministerstvem pro potraviny a zdraví

• Globálně dostupné v 17ti tisících maloobchodních prodejních místech

• Nejprodávanější značka vitamínových gumídků v Evropě!