IVY Bears Boost Imunita

595,00 Kč
S DPH

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA jsou funkční gumoví medvídci s lahodnou chutí. Vědecky formulovaný, veganský komplex vitamínů určený k podpoře vašeho zdraví a podpoření vaší imunity.  100% vegan, bez sóji, bez lepku, netestováno na zvířatech ....

Potravinový doplněk

NOVÉ NASKLADNĚNÍ OČEKÁVÁME V KVĚTNU 2021

Počet
Není skladem

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA jsou funkční gumovímedvídci s lahodnou chuťí. Vědecky formulovaný, veganský komplex vitamínů určený k podpoře vašeho zdraví a podpoření vaší imunity.

IVYBEARS® - BOOST IMUNITA jsou 100% veganské, bezlepkové, bezsójové chutné a zdravé gumové vitamíny, které neobsahují žádné oxidy titaničité.

Jsou namíchány s vitamíny D2, B12, C, E, kokosovým olejem a dalšími pro nejlepší možné výsledky podporující váš imunitní systém.*

100% Vyrobeno v Německu! IVYBEARS® jsou zdraví gumídci, kteří neobsahují žádný oxid titaničitý. *

 

UPOZORNĚNÍ: Jste-li těhotná, kojící, užíváte-li nějaký lék, plánujete-li chirurgický zákrok nebo máte nějaké zdravotní potíže, poraďte se před užitím se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti. Skladujte v chladu, suchu a temnu při teplotě 5-25°C. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců.

Minimální trvanlivost do: viz na obalu.

*Tento potravinový doplněk neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci      jakékoliv choroby. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

DOPORUČENÍ: Doporučená denní dávka jsou 2 IVYBEARS® - BOOST IMUNITA denně. Před spolknutím důkladně rozžvýkejte. Balení obsahuje 60 Gumídků.

Kokosový olej a jeho deriváty

Panenský kokosový olej můžeme nazvat superpotravinou nebo li superfoods. V péči o tělo, pokožku, rty, vlasy a zuby nemá kokosový olej žádnou konkurenci. Získává se lisováním za studena šetrně mechanicky z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů. Trávení kokosového oleje je podobné sacharidům. K trávení nepotřebujeme žluč ani enzymy slinivky. Rovnou se rozloží na glukózu – zdroj energie. Navíc se tráví pomalu a proto je to zdroj energie na dlouhou dobu. Je doporučován lékaři lidem s hypoglikémií a diabetem

Kokosový olej obsahuje přibližně 45% mastné kyseliny laurové a dále kyseliny kaprovou, kaprylovou a myristovou. Všechny mají schopnost pomáhat a podporovat naši obranyschopnost.

Kokosový olej a jeho deriváty se také používají v náhražkách mateřského mléka, protože přímo MCT mateřské mléko obsahuje. Slouží zde jako snadno stravitelná výživa kojence, a navíc pomáhá chránit mladý organismus a podporuje jeho obranyschopnost. Deriváty kokosového oleje se proto používají v náhražkách mateřského mléka již mnoho let. MCTstimulují metabolismus, podporují vstřebávání dalších látek, například esenciálních mastných kyselin. Zdravý organismus si pak vystačí s jejich menším množstvím, což může být při dnešním nedostatku EMK ve stravě velkým přínosem.

 

 

Naše přednosti - IVYBEARS :

• 100% Vyrobeno v Německu

• 100% bez oxidů titaničitých!

• 100% Vegan, bezlepkový, bez sóje, bez sorbitů, netestováno na zvířatech, neobsahuje kvasnice ani laktozu

• Složky certifikované a schválené EU

• Navrženo, vyrobeno a vyrobeno v Německu

• Schváleno německým federálním ministerstvem pro potraviny a zdraví

• Schváleno Evropským ministerstvem pro potraviny a zdraví

• Globálně dostupné v 17ti tisících maloobchodních prodejních místech

• Nejprodávanější značka vitamínových gumídků v Evropě!

Parametry

Barva
Červená

Customers who bought this product also bought: