IVY Bears Multi pro ženy

445,00 Kč
S DPH

IVYBEARS® - MULTI PRO ŽENY jsou funkční gumídci s lahodnou chutí. Vědecky formulovaný veganský vitaminový komplex je navržený pro zlepšení vašeho zdraví.

Jsou namíchané s vitaminy D2, B12, C, E a dalšími, pro nejlepší možné výsledky.

NOVÉ NASKLADNĚNÍ OČEKÁVÁME V KVĚTNU 2021

Počet
Není skladem

IVYBEARS® - MULTI PRO ŽENY, které pomáhají doplňovat vitamíny, může mnoho ženám v jejich doporučené denní stravě chybět. 100% vyrobené v Německu. Bez umělých sladidel a příchutí

IVYBEARS® jsou v Evropě nejprodávanější vitamínoví gumídci - 100% veganské, bez lepku a sóji a nejsou testované na zvířatech.

IVYBEARS® jsou zdraví gumídci, kteří neobsahují žádný oxid titaničitý. *

 

UPOZORNĚNÍ:

Jste-li těhotná, kojící, užíváte-li nějaký lék, plánujete-li chirurgický zákrok nebo máte nějaké zdravotní potíže, poraďte se před užitím se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti.

Skladujte v chladu, suchu a temnu při teplotě 5-25°C. Chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců.

Minimální trvanlivost do: viz na obalu.

*Tento potravinový doplněk neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci      jakékoliv choroby. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 

DOPORUČENÍ

Doporučená denní dávka jsou 2 IVYBEARS® - MULTI PRO ŽENY denně. Před spolknutím důkladně rozžvýkejte. Balení obsahuje 60 Gumídků.

Parametry

Barva
Oranžová

Customers who bought this product also bought: